3-я сесія VІІІ скликання - 29.12.2020 року

Дата: 29.12.2020 17:00

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету села Шилівці на 2020 рік 2431152900.

2. Про передачу в оренду не витребуваних  земельних ділянок (паїв) ТзОВ «Люд-Вік Агро»

3.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) не витребуваних земельних ділянок (паїв) для передачі в оренду ТзОВ «Люд-Вік Агро».

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), за рахунок не витребуваних земельних ділянок (паїв) з метою подальшої передачі в оренду ФГ «Веллофрукт».

5. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

6. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності та взяття на баланс Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області закладів загальної середньої освіти.

7. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності та взяття на баланс Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області закладів культури.

8. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності та взяття на баланс Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області бібліотек-філій.

Результати відкритого поіменного голосування.

Реєстр відвідування сесії