Громадською організацією «Буковинська асоціація сільськогосподарських дорадчих служб» 30 червня 2021 року проведено навчальний семінар для членів Клішковецької СТГ
На виконання «Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2017-2022 роки» в частині наданих соціально-спрямованих дорадчих послуг, Громадською організацією «Буковинська асоціація сільськогосподарських дорадчих служб» 30 червня 2021 року проведено навчальний семінар для членів Клішковецької СТГ на тему : «Державна та регіональна підтримка сільськогосподарських товаровиробників. Новини земельного законодавства. Ринок землі.»
Першу тему розкрила Мельник Надія Михайлівна, голова асоціації, дорадник з економічних питань, яка поінформувала учасників семінару про державну підтримку сільськогосподарських товаровиробників в поточному році, а також наголосила на необхідності поширювати дану інформацію серед аграріїв громади.
Дорадник з юридичних питань Бабічук Дмитро поінформував присутніх про нове в земельному законодавстві та провів жваву дискусію про запровадження ринку землі в Україні, а також відповів на всі питання учасників семінару.