Покращення якості надання послуг у громаді

Дата: 17.04.2021 18:52

Фото без описуВ рамках співпраці із Програмою DOBRE передбачається розробка Планів вдосконалення послуг, обрання яких здійснюється на основі громадської думки.

У першу чергу для вдосконалення обираються важливі послуги, якими жителі громади найбільш незадоволені.

Клішковецька територіальна громада отримала 3 планшети для організації та проведення опитування громадян щодо якості послуг.

Фото без опису

Щоб полегшити процес опитування та провести аналіз результатів на планшетах встановлюється електронна система DOBRE.Pytannya від партнерів Програми Social Boost.

Фото без опису

За результатами опитування буде сформовано звіт, який буде врахований при прийнятті рішення щодо обрання пріоритетної послуги для покращення.

Контактна особа по роботі з Програмою DOBRE – Кирилюк Олена, головний спеціаліст організаційного відділу.

Клішковецька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.