П О Л О Ж Е Н Н Я про цільовий фонд соціально-економічного розвитку сіл Клішківці, Малинці, Шилівці, Перебиківці, Рухотин, Поляна, Млинки, Санківці, Зелена Липа, Гринячка, Корнешти, Блищадь

Дата: 09.04.2021 10:16

ДОДАТОК 1

до рішення 4-ої сесії VIIІ скликання

(2-е пленарне засідання)

Клішковецької сільської ради

від 18.02.2021 р.  №145/04/2021

П О Л О Ж Е Н Н Я

про цільовий фонд соціально-економічного розвитку

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку сіл Клішківці, Малинці, Шилівці, Перебиківці, Рухотин, Поляна, Млинки, Санківці, Зелена Липа, Гринячка, Корнешти, Блищадь (далі - Положення) розроблене відповідно до ст. 69,1 Бюджетного кодексу України, ст. 1 п. 25, ст. 26,68 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

Порядок  формування і використання коштів цільового фонду Клішковецької сільської територіальної громади визначається цим Положенням.

Кошти цільового фонду є складовою частиною спеціального фонду сільського бюджету Клішковецької сільської територіальної громади.

Кошти цільового фонду Клішковецької сільської територіальної громади акумулюються на окремих рахунках в територіальному відділенні  Державної казначейської служби України, які відкриваються на основі рішення Клішковецької сільської ради «Про  Положення про цільовий фонд Клішковецької сільської територіальної громади ».

ІІ. ФОРМУВАННЯ ЦІЛЬОВОГО ФОНДУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

Цільовий  фонд соціально-економічного розвитку сіл Клішківці, Малинці, Шилівці, Перебиківці, Рухотин, Поляна, Млинки, Санківці, Зелена Липа, Гринячка, Корнешти, Блищадь формуються за рахунок таких надходжень:

- добровільні внески юридичних та фізичних осіб, установ, організацій, підприємств усіх форм власності, суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій,  іноземних громадян ;

- безповоротна фінансова допомога;

- інші надходження не  заборонені чинним законодавством України.

Кошти від права на тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літніх торгових майданчиків і тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Клішковецької сільської  територіальної громади.

ІІІ. ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ  ЦІЛЬОВОГО ФОНДУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО

Кошти цільового фонду соціально-економічного розвитку використовуються по КПКВ 7691 „Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого” на наступні цілі:

Кошти цільового фонду використовуються на :

- на благоустрій кладовищ і пам’ятників;

- на збір та вивезення сміття і відходів;

- на оплату за електроенергію (вуличне освітлення);

- на утримання місцевої пожежної охорони;

- закупівля запасних частин, обладнання, паливо-мастильних матеріалів для установ, які фінансуються з сільського бюджету;

- роботи, пов’язані з будівництвом та капітальним ремонтом об’єктів, що належать до комунальної власності територіальної громади;

- на придбання та модернізацію основних засобів установ, що фінансуються з сільського бюджету;

- заходи з ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій;

- заходи із забезпечення соціального захисту громадян та їх сімей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах ( надання матеріальної допомога, вирішення інших соціально побутових питань, придбання одягу ,взуття дітям-сиротам, дітям, що перебувають під опікою, дітям з малозабезпечених сімей, людям похилого віку, інвалідам;

- фінансова підтримка обдарованих громадян у тому числі дітей та молоді, у вигляді надання премій, нагород, тощо;

- представницькі заходи;

- проведення заходів, пов’язаних з відзначенням державних, професійних свят, пам’ятних дат, ювілеїв та пам’ятних дат підприємств, установ, організацій, окремих громадян;

- придбання грамот, вітальних листівок, квітів, подарунків;

- преміювання, нагородження спеціалістів та фахівців бюджетної сфери;

- проведення культурно-мистецьких, спортивних,  оздоровчих заходів;

- витрати пов’язані з діяльністю по забезпеченню становлення і розвитку місцевого самоврядування, участі у громадських організаціях;

- витрати пов’язані з забезпеченням діяльності установ сільської ради  та виконавчого  апарату, які не в повному обсязі забезпечені фінансуванням із загального фонду бюджету, (в тому числі витрати пов’язані з відрядженням, придбанням господарських товарів, продуктів харчування):

- розробки цільових програм;

- оплата інших  заходів, пов’язаних з депутатською діяльністю та здійснення своїх функцій сільським головою, депутатами ради у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні »

- оплата оголошень, повідомлень, співчуттів у місцевих засобах інформації;

- оплата статистичної методичної літератури;

- придбання обладнання та предметів довгострокового призначення;

- інші  цілі не заборонені чинним законодавством України.

IV. БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ТА ЗВІТНІСТЬ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ЦІЛЬОВОГО ФОНДУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

1. Бухгалтерський облік фінансово-господарських операцій цільового фонду соціально-економічного розвитку здійснюється відділом бухгалтерського обліку та звітності сільської  ради згідно з чинним законодавством в розрізі джерел надходжень та напрямків використання коштів.

2. Контроль за використанням цільового фонду соціально-економічного розвитку здійснює постійна комісія сільської ради з питань фінансів, бюджету,  планування соціально-економічного  розвитку,  інвестицій,  міжнародного співробітництва, земельних відносин  природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

3. Інформація про використання фонду надається постійній комісії начальником відділу бухгалтерського відділу та звітності сільської ради.