8-9 травня - День пам’яті та примирення і 75-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 08.05.2020 14:04

У ці знаменні для України дні в душі кожної людини змішалося безліч почуттів. Тут і радість перемоги, і гіркота від втрати своїх батьків, чоловіків,  дідів та прадідів, які не повернулися з війни, які повернулися і недожили до цього світлого дня.

День Пам’яті та примирення завжди буде нагадувати про те, що довелося пережити людям в той суворий час. Ми пам'ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях в ім'я порятунку Батьківщини, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн. Це день нашої спільної Пам'яті. Це День Великого Подвигу. Ми віддаємо глибоку шану тим, хто героїчно пройшов довгими тернистими бойовими шляхами, а потім відродив рідну землю з попелища..

З кожним роком вас усе менше, шановні ветерани. З кожним роком усе далі від нас той пам'ятний день Перемоги. І хоч би скільки ще минуло часу  — у цей день Клішковецька громада вклоняється всім ветеранам Великої вітчизняної війни, а особливо  Вам – Боднар Михайле Івановичу, Вам – Бойко Онуфрію Пімановичу, Вам - Пінтя Семене Ісайовичу. Немає таких слів, якими можна було б повною мірою передати всю вдячність за ваш, шановні ветерани, безсмертний подвиг у найжорстокішій війні, яку коли-небудь знало людство

День пам'яті та примирення