Вітаємо наших переможців ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідних робіт БМАН!

Дата: 24.02.2020 11:01

У суботу 22 лютого 2020 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідних робіт БМАН.

Відрадно, що усі заявлені від Клішковецької ОТГ учні стали призерами:

1. Куделько Ангеліна, ІІ місце з роботою «Той, хто «грає» буквами або азбука з українським серцем», секція «Мистецтвознавство»
  2. Антонюк Анастасія, ІІІ місце з роботою «Прізвиська жителів села Клішківці Хотинського району Чернівецької області», секція «Українська мова»
  3. Скрипник Анна, ІІІ місце з роботою «Персоносфера роману «Крадійка книжок» Маркуса Зузака», секція «Зарубіжна література»
  4. Павлюк Ольга, ІІІ місце з роботою «Заселення села Клішківці у розрізі дослідження географії поселень Хотинського району Чернівецької області», секція «Географія та ландшафтознавство»
  5. Зубаїр Давид, ІІІ місце з роботою «Розвиток садівництва на території Клішковецької сільської ради», секція «Географія та ландшафтознавство»
  6. Федишина Діана, ІІІ місце з роботою «Розвиток просторового мислення молодших школярів за допомогою кубика Рубіка», секція «Педагогіка»
  7. Сліпець Дарія, ІІІ місце з роботою «Вплив рухомого способу життя на стан здоров’я школярів Клішковецької гімназії», секція «Валеологія»

Щиро вітаємо наших переможців та їхніх керівників, бажаємо натхнення для подальшої праці!