29.01.2020 в центрі економічного розвитку Клішковецької ОТГ відбувся тематичний семінар "Дотримання законодавства про працю 2020"

Дата: 31.01.2020 10:09

29.01.2020 в центрі економічного розвитку Клішковецької ОТГ відбувся тематичний семінар"Дотримання законодавства про працю 2020", де мали змогу отримати відповіді на запитання щодо перевірок з питань дотримання трудового законодавства та послуг служби зайнятості; розмірів податків на 2020 рік; роботи з готівковими коштами; застосування РРО; змін у банківському обслуговуванні; проведення перевірок контролюючими органами тощо; зокрема, щодо доручення Прем’єр-міністра України щодо проведення роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання з питань оформлення трудових відносин та подальших перевірок з накладенням штрафних санкцій.

У заході взяли участь представники Агенції розвитку громад Буковини, Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту Хотинської РДА, .

За підтримки проекту ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»