ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! До уваги страхувальників про зміну з 01.10.2019 рахунків для відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій та сплати страхових внесків

Дата: 20.09.2019 10:47

Фото без опису

Повідомляємо, що на виконання вимог Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 „Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні” в частині переходу банківської системи України на новий формат рахунків (IBAN) АТ „Ощадбанк” здійснює планову заміну номерів рахунків.

Рахунок Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області (для відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку  пільгових пенсій та сплати страхових внесків) буде змінено на новий формат, починаючи з 01 жовтня 2019 року рахунок в форматі  IBAN  матиме наступний вигляд:

UA153563340000025607300468926.

Головне управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області ЗВЕРТАЄ УВАГУ юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на необхідність здійснювати сплату платежів на рахунок нового формату.

#M4EG #Агенція_розвитку_громад_Буковини #Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростання