тренінг "Фінансова грамотність"

Дата: 25.06.2019 12:18

Сьогодні в центрі економічного зростання Клішковецької ОТГ відбувся тренінг на тему «Фінансова грамотність».

Мета заходу: передача учасникам системи практичних знань і навичок в області  управління особистими фінансами, ознайомлення учасників з основними банківськими продуктами та операціями.

Завданнями тренінгу було передати знання в області управління особистими фінансами,навчити обирати між споживанням та інвестицією, розкрити роль заощаджень у житті людини.

В тренінгу взяли участь 18 учасників.

Захід відбувся в рамках проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується через ініціативу «Мери за економічне зростання»

#M4EG #Агенція_розвитку_громад_Буковини #Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростання