Вітання із Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2018 12:51

Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

thumb-zoom-801x1011-7610

Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громаду, знати її проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Ваші ініціативи, вимоги і пропозиції знаходили підтримку і втілювались у життя.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади.

Бажаю від щирого серця всім – депутатам сільської ради, членам виконавчого комітету, працівникам апарату сільської ради, всім тим, хто працює на благо   Клішковецької об’єднаної територіальної громади   доброго здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму і мужності, творчої наснаги та родинного благополуччя, невичерпної наполегливості та згуртованості у справі розбудови та розвитку нашої громади, для того щоб спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка.

З повагою Клішковецький сільський голова В.Ченківський