Традиційне свято творчої обдарованості " Учень року-2018" Клішковецької гімназії

Дата: 22.05.2018 20:05

17 травня у Клішковецькій гімназії відбулося традиційне свято творчої обдарованості " Учень року-2018", на якому вшановували кращих з кращих учнів, учителів та батьків гімназії. На святі були присутні запрошені гості: голова Хотинської районної Ради Плаксивий О.В., голова Хотинської РДА Допіряк П.В., начальник відділу освіти, культури, туризму Клішковецької ОТГ Вілянська Л.І., головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму Клішковецької ОТГ Кирилюк О.В., директор Полянської ЗОШ Івасюк О.М., директор Клішковецької музичної школи Кирилюк О.Т., головний спеціаліст відділу освіти Недобоївської ОТГ Бобик Г.В.

Підсумком свята стало нагородження в номінаціях: "Талант року"-Фидишена Діана-7клас, "Відкриття року"- Семенко Володимир - 8 клас, "Футболіст року"-Вуєчко Іван - 8 клас, "Дослідник року"-Павлюк Ольга - 8 клас, "Лідер року"- Рубан Тетяна -10 клас, "Знавець року"-Митрофанюк Крістіна-7 клас, "Ерудит року"-Герамінська Ангеліна - 8клас, "Науковець року"- Коростюк Олександра-10 клас,"Активіст року"- Жижин Тарас - 10 клас, "Обдарованість року"- Слободян Анна - 11 клас, "Творчість року"-Семенко Анастасія - 8 клас, "Ведучий року"- Ілик Тимур -11 клас, "Зірка року"- Кирилюк Володимир - 5-Б клас, "Випускник року"- Ткачук Богдана-11 клас, "Учень року"- Камбур Вікторія - 8 клас, "Батько року"-Пінтя Сергій Валентинович, "Класний керівник року"- Харицький Сергій Вікторович, "Вчитель року"-Войт Світлана Валеріївна, "Клас року"- учні 8 класу (класний керівник Палагнюк Світлана Дмитрівна).
Свято завершилось, та не завершились відкриття, досягнення та перемоги гімназистів.
Гімназіє! Плекай свою еліту!

"Будуймо храм науки разом!".