Святковий концерт до міжнародного дня сім"ї.

Дата: 16.05.2018 17:59

IMG_5653

З нагоди святкування Міжнародного дня сім"ї  у Клішковецькій ОТГ було проведено святковий концерт. Концерт  був організований учасниками художньої самодіяльності Клішковецького будинку культури. Порадували глядачів - вокальна студія "Веселі нотки" (Керівник Іванна Недорубан), студія бального танцю "Денс Арт" (керівник Каріна Мельник) та виконавці художнього слова (керівник Галина Ткач). Звучали пісні "Цьом, цьом, мама", "Щастя", "Ми разом", "Мамин оберіг"... У сольному виконанні  співали К.Гавряк, Е.Кушнір, С.Криворучко, Б.Главацька, С.Боднар, А.Ткач, К.Мельник, А.Гончар, В.Деордійчук, О.Шовган, В.Боднар, В.Гаврилян, Д.Антонюк. Бальними танцями вітали присутніх А.Гончар, К.Мельник, Р.Іванічик та Н.Гаврилян. Затамувавши подих, слухали поезії у виконанні Катерини Ткач. Оплесками зустрічали ведучих Е.Кушнір , А Гончарук та В.Волоса.