Діє Методична сервісна служба, як система управління науково-методичною роботою закладів освіти Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади

Дата: 05.04.2018 12:39

20180403_101204[1]

З метою вдосконалення науково-методичного забезпечення системи загальної середньої та дошкільної освіти, реалізації державної політики в галузі освіти, створення умов для більш ефективного управління установами освіти комунальної власності Клішковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади рішенням 35-ої сесії Клішковецької сільської ради УІІ скликання 22.03.2018 року створено Методичну сервісну службу, як систему управління науково-методичною роботою закладів освіти Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади.

Методична сервісна служба є колективним суспільним органом, який об'єднує на добровільній основі педагогічних працівників закладів освіти об’єднаної територіальної громади. Вона є консультативним органом з питань організації методичної роботи.

Методичні об'єднання, які входять до структури методичної сервісної служби, створені з   циклів предметів та видів виховної роботи. Робота методичних об'єднань спрямована на практичне рішення проблем міжпредметних зв'язків, вироблення єдиних педагогічних вимог до реалізації Державного стандарту в освіті.

У своїй діяльності Методична сервісна служба підзвітна відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету та Клішковецькій сільській раді. Вона  має організаційну структуру, сформовану на добровільній основі.

Структуру Методичної сервісної служби формовано і затверджено рішенням сесії  сільської ради з досвідчених учителів високої кваліфікації, класних керівників та інших педагогічних працівників, здатних до творчої роботи, а саме:

Керівник Методичної сервісної служби  - Мельничук Наталія Володимирівна, заступник директора Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ступеня з навчально-виховної роботи

Керівники методичних об’єднань:

З фізико-математичних дисциплін – Музика Людмила Дмитрівна, заступник директора Клішковецької гімназії з навчально-виховної роботи,

З суспільно-гуманітарних дисциплін – Попова Марія Миколаївна, вчитель Клішковецької гімназії,

З виховної роботи – Біла Люся Анатоліївна, педагог-організатор Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Вихователів ДНЗ – Городенська Наталія Романівна, в.о. директора Клішковецького НВК,

«Школа молодого вчителя» – Бучача Людмила Вікторівна, заступник директора гімназії з виховної роботи,

З соціальної  психології та інклюзії – Бобик Світлана Михайлівна, практичний психолог Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

З основ здоров’я, фізичної культури та захисту Вітчизни – Долгий Анатолій Іванович, вчитель Полянського НВК,

З природничих дисциплін – Мельник Ольга Борисівна, вчитель Полянського НВК,

З початкової освіти – Чебан Наталія Іванівна, вчитель Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

З художньо-естетичного виховання – Ротар Наталія Григорівна, заступник директора Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з виховної роботи.