Повідомлення про проведення громадського обговорення про присвоєння Клішковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Леоніда Каденюка та зміни назви(перейменування) вулиці Каденюка на вулицю Леоніда Каденюка

Дата: 05.02.2018 15:17

1. Організатор громадського обговорення : заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сапогівський А.М.

2. Юридичні особи, яким пропонується присвоїти ім’я Леоніда Каденюка

2.1.  Об’єкт права комунальної власності, якому пропонується присвоїти ім’я першого космонавта незалежної України,  Героя України Леоніда Костянтиновича Каденюка:

Клішковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хотинського району Чернівецької області.

2.2.  Об’єкт права комунальної власності, якому пропонується змінити назву(перейменувати) в порядку приведення у відповідність до чинного законодавства :

Вулиця Каденюка і провулок Л.Каденюка села Клішківці Хотинського району Чернівецької області, які  були найменовані рішенням 12-ої сесії сільської ради ХХІІ скликання  29.12.1997 року

3. Ім’я, що пропонується присвоїти юридичним особам та обґрунтування пропозиції.

Леонід Костянтинович Каденюк, перший космонавт незалежної України,   народився 28 січня 1951 року у с. Клішківці Хотинського району Чернівецької області. Закінчив Клішковецьку неповну середню школу (1965), Клішковецьку середню школу (1967), Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків (1971), Московський авіаційний інститут (1989). Пройшов повний курс підготовки до польотів на кораблях «Союз» та орбітальній станції «Мир». Пройшов підготовку за програмою «Буран». Льотчик-випробувач I класу, освоїв 54 типи та модифікації літаків. В період з 19  листопада по 5  грудня 1997 року здійснив космічний політ на американському БТКК «Колумбія» місії STS. Герой України (1999). Генерал-майор авіації. Почесний громадянин міста Чернівці (2001), села Клішківці (2001). Народний депутат України 4-го скликання (2002-2006). Кандидат технічних наук (2006). Віце-президент Аерокосмічного товариства України (з 2007). Радник прем`єр-міністра України з питань авіації та космонавтики, радник голови ДКА України (з 2011). Помер 31 січня 2018 року в місті Києві.

Леонід Костянтинович Каденюк з 1 по 8 клас навчався в Клішковецькій восьмирічній школі ( нині Клішковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів). В  цій школі довгий період пропрацювали вчителями його батьки Ніна Андріївна і  Костянтин Микитович. Леонід Костянтинович активно сприяв будівництву нової Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4. Суб’єкти, що внесли пропозицію, щодо присвоєння Клішковецькій ЗОШ –ІІІ ступенів імені Леоніда Каденюка :

Трудовий колектив Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Хотинського району Чернівецької області

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників: 09 лютого 2018 року о 15.00 год. засідання круглого столу за адресою: село Клішківці вул.. Головна,66 (зал засідань)

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу: 60014 село Клішківці вул.. Головна,66 Хотинського району Чернівецької області  та на адресу електронної пошти:  Klichkivtsi@i.ua  до 05 березня 2018 року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:
60014 село Клішківці вул.. Головна,66 Хотинського району Чернівецької області, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (т. 31-2-42)

8. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення:  Сапогівський Анатолій Миколайович

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 14 квітня 2018 року, на офіційному веб-сайті Клішковецької сільської  ради.