A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Чернівецька область, Хотинський район

СІЛЬСЬКИЙ БЮДЖЕТ 2018

У К Р А Ї Н А

Клішковецька сільська рада

Хотинського району Чернівецької області

31-а сесія VII скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я №356/31/2017

 

від  20 грудня  2017 року                                                                                                    с.Клішківці

Про сільський бюджет на 2018 рік

 

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Бюджетного кодексу України , сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2018 рік:

- доходи сільського бюджету у сумі      36 630 300 грн., в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету 36 140 300 грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету 490 000 грн. згідно з додатком №1 цього рішення;

- видатки сільського бюджету у сумі 36 630 300 грн., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету 36 140 300 грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету 490 000 грн.

2. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів сільського  бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 36 140 300 грн. та спеціальному фонду 490 000 грн. згідно з додатком №3 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 100 000 грн.

4. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком №4 до цього рішення.

5. Затвердити на 2018 рік резервний фонд сільського бюджету у сумі

100 000  грн.

6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктів харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

7. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі  188400  грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.

8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право  Клішковецькому сільському голові Ченківському Василю Матвійовичу отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

9. Розпоряднику коштів сільського  бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

10. Дозволити фінансовому відділу Клішковецької сільської ради відповідно до п.7 статті 23 Бюджетного кодексу України в процесі виконання сільського бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів сільського бюджету здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі по загальному та спеціальному фондах в межах їх загального обсягу, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

11. Надати право  Клішковецькому сільському голові Ченківському Василю Матвійовичу в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних залишків коштів загального та спеціального фондів сільського  бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках, з подальшим поверненям коштів до кінця бюджетного періоду.

12.  Відповідно до частини 10 статті 23 і частини 7 статті 108 Бюджетного кодексу України у міжсесійний період сільської ради приймати розпорядження щодо збільшення (зменшення) обсягу дохідної та видаткової частини сільського бюджету в разі надання, збільшення (зменшення) сільській раді обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України та місцевих бюджетів області з наступним внесенням змін до рішення про сільський бюджет шляхом подачі цього розпорядження на затвердження чергової сесії сільської ради.

13. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2018 рік:

до доходів належать надходження, визначені у частині першій статті 64 Бюджетного кодексу України;

- джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені частиною першою статті 72 та частиною першою статті 73 Бюджетного кодексу України щодо сільського бюджету;

- джерелами формування у частині кредитування є надходження, визначені частиною 1 статті 64 Бюджетного кодексу України.

14. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження визначені у частині першій статті 69-1 «Бюджетного кодексу України.

15. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету України на 2018 рік у частині фінансування є надходження  визначені ст.72 Бюджетного кодексу України.

- джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету України на 2018 рік у частині кредитування є надходження, визначені у частині 1 статті 691  Бюджетного кодексу України

16. Відповідно до статей 23 і 108 Бюджетного кодексу України делегувати виконкому сільської ради повноваження у міжсесійний період сільської ради збільшувати (зменшувати) обсяги доходної та видаткової частини сільського бюджету в разі надання (зменшення) обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України бюджету здійснювати їх врахування та розподіл (перерозподіл) між розпорядниками коштів сільського бюджету за погодженням з постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та охорони природи та подальшим затвердженням на сесії сільської ради .

17. Установити, що в тих випадках, коли керівники бюджетних установ та комунальних підприємств, депутати сільської  ради вносять пропозиції, щодо виділення додаткових асигнувань з  сільського бюджету, вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення видатків  сільського бюджету в таких же обсягах.

18. Надати право  Клішковецькому сільському голові Ченківському Василю Матвійовичу укладати в установленому законом порядку угоди на здійснення передачі міжбюджетних трансфертів між сільським бюджетом та іншими бюджетами.

19. Дозволити здійснювати попередню оплату по фінансуванню робіт з будівництва, реконструкції і капітального ремонту та для передплати періодичних видань, відповідно до Постанови КМУ №117 від 23.04.2014 р. в межах бюджетного періоду.

20. Затвердити відомчу класифікацію видатків сільського бюджету на 2018 рік згідно з додатком 6 до цього рішення.

21. Додатки № 1-6  до цього рішення є його невід’ємною частиною.

22. Рішення сесії сільської ради «Про  сільський бюджет Клішковецької сільської ради  на 2018 рік» набуває чинності з 1 січня 2018 року і діє до 31 грудня 2018 року .

23. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити опублікування цього рішення у місцевих засобах масової інформації.

24. Установити, що  у 2018 році відповідно до частини 1 статті 20 та пункту 18 прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України

 у бюджетному процесі на рівні сільського бюджету застосовується  програмно-цільовий метод бюджетування.

25. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань планування, фінансів, бюджету,  соціально-економічного  розвитку, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та охорони природи. ( Гановська Г.П.).

 

Сільський голова                                                                        Ченківський В.М.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь