Про умови проведення конкурсу та порядок іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Клішковецької сільської ради, склад конкурсної комісії : Розпорядження сільського голови

КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХОТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

від  23  грудня 2015 року                                 за № (01-03)34

Про умови проведення конкурсу

та порядок іспиту кандидатів на заміщення

вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування

Клішковецької сільської ради, склад

конкурсної комісії

Керуючись ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. № 169, Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  наказом Головного управління державної служби України  №164 від 08.07.2011 року, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 28.07.2011 р. за № 930/19668:

1.              Затвердити Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Клішковецькій  сільській раді (Додаток №1).

2.              Затвердити Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в  Клішковецькій сільській раді (Додаток №2).

3.             Затвердити  перелік питань на перевірку знання законодавства   з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадових осіб сільської ради згідно з додатком  №3.

4.              Затвердити конкурсну комісію Клішковецької сільської ради в складі згідно з додатком №4.

5.              Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                               В.М.Ченківський