КЛІШКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Громада попрощалася з захисником Чеботарем Павлом

Дата: 14.06.2024 16:20

Фото без описуЧеботар Павло Борисович народився 4 серпня 1986 року у селі Шилівці. 1 вересня 1992 року пішов до 1-го класу Шиловецької середньої школи. Закінчив 9 класів, навчався добре. Проте смерть батька заставила «йти у світ» здобувати професію та працювати. Сім’я працьовита. Усі діти були опорою для матері Марії, усі працювали. А далі – сім’я, дружина, діти – цим і жив наш Захисник.

У серпні 2023 року був мобілізований та проходив навчання у Кам’янець-Подільському навчальному центрі за спеціальністю «сапер», захищав нашу неньку-Україну на Авдіївському напрямку. Був сапером 2-го відділення 68 єгерської бригади. Служив сумлінно, захищав кожного з нас щодня. Весь час чекав дзвіночка з дому, щоб хоч трішечки поспілкуватися з мамою, дружиною та діточками. Мріяв про перемогу над ворогом, про добробут сім’ї та мир в Україні.

Загинув Павло Борисович 7 червня 2024 року в районі н.п. Новоселівка Перша Покровського району Донецької області внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної із життям.

У захисника залишилися: дружина Олена, сини Микола, Андрій, Ростислав, Олександр, Дмитро та Ілля, мама Марія Францівна,  сестра Надія, брати Євген та Іван, який в даний час також перебуває у лавах Збройних Сил України.

Поховали Павла на цвинтарі  села Малинці Дністровського району Чернівецької області.

Клішковецька територіальна громада висловлює щире, сердечне співчуття: матері, дружині, дітям, братам та сестрі, бойовим побратимам, а також всім рідним і близьким.