КЛІШКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Зустріли полеглого Захисника

Дата: 13.06.2024 13:50

Фото без опису13 червня 2024 року жителі Клішковецької громади зустріли та провели до батьківської хати ЧЕБОТАРЯ Павла Борисовича, 1986 р.н.,  сапера 2 інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення, солдата, який загинув виконуючи бойове завдання по захисту Батьківщини в районі н.п.Новоселівка Перша Покровського району Донецької областіВисловлюємо глибокі співчуття усім, хто знав Павла.

Просимо вшанувати світлу пам'ять Героя, який віддав своє життя за Україну та гідно провести в останню путь. Чин похорону -14 червня. Початок о 10.00, с.Шилівці. Похований Захисник буде у селі Малинці на цвинтарі в урочищі «Долина»Вічна пам’ять Воїну-Захиснику!