Працює поліцейський офіцер громади разом з Службою у справах дітей та Центром надання соціальних послуг.

Дата: 09.03.2023 09:55

Сьогодні спільно з начальником відділу "Служба в справах дітей" Клішковецької сільської ради Вілянська Л. І., в. о. директора КУ "Центр надання соціальних послуг", Клішковецької сільської ради Чернобай А. О. продовжується відвідування   з перевіркою сімей, де мешкають малолітні діти, які проживають в антисанітарних умовах і систематично прогулюють заняття в школі.

На батьків складено відповідні процесуальні документи, також попереджено про недопущення повторності даних випадків. Зобов’язавши батьків виконувати свої батьківські обов’язки, тому що в іншому випадку, вони можуть бути позбавлені батьківських прав.

Обов'язки батьків описані у ст. 150 Сімейного кодексу України, згідно з якою батьки зобов'язані: – виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім'ї та родини, свого народу, своєї Батьківщини. – піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.