Сьогодні жителі села Перебиківці відзначають храмове свято - День Архістратига Михаїла.

Дата: 21.11.2022 10:08

Щиро вітаємо громаду села Перебиківці  із Храмовим святом - Днем Архістратига Михаїла! Нехай під його небесним покровительством зростають молоді покоління,  аби економічними здобутками, яскравим натхненням та працею і надалі славити село Перебиківці.  Всі разом — ми єдина і велика сім’я, яка вірить у добро і своїми благими вчинками прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

У такі свята як храмовий день кожен відчуває себе частиною великої родини, бо всі об’єдналися у любові до Бога і рідного села, у прагненні працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Від щирого серця бажаєм усім здоров’я, родинного затишку, Божого благословення. Нехай душевна чистота та спокій, добро і достаток будуть у ваших оселях.  Нехай Архистратиг Михаїл освятить Вас найкращими людськими чеснотами, благословить на добрі справи, принесе злагоду Вашим родинам та  МИР в УКРАЇНІ!