Діалог молоді громади з психологом на тему "Протидія торгівлі людьми"

Дата: 28.07.2022 16:28

В рамках заходів, спланованих до Дня протидії торгівлі людьми, у Клішковецькій територіальній громаді у приміщенні Центру економічного зростання за сприяння Служби у справах дітей сільської ради, було організовано зустріч психолога ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Лідіі Тимко з молоддю громади. Було розглянуто тему «Протидія торгівлі людьми». Під час заходу відстежувався настрій контингенту присутніх, які активно приймали участь у обговоренні теми та розуміння змісту слів: «свобода», «гідність», «права і обов’язки людини», «права людей за кордоном». Багато було задано питань і отримано відповідей, адже захід проводився у формі діалогу. Було також переглянуто відеофільм про протидію торгівлі людьми.