Клішковецький центр ПМСД дякує

Дата: 14.05.2020 14:38

Клішковецький центр ПМСД дякує всім, хто приєднався до забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, а також за те, що придбали кисневий концентратор та кварцові лампи для обробки приміщень. До збору коштів долучилися підприємці Клішковецького ОТГ, які зібрали майже 60 000 грн.

Клішковецька сільська рада виділила 50 000 грн..За всі ці кошти закуплені маски, респіратори, костюми індивідуального захисту, щитки, окуляри, рукавички, бахіли та деззасоби. Також для нашого центру поступила волонтерська допомога від адміністрації Нової пошти яка складається з сорока повних комплектів ЗІЗ та 10 літрів деззасобів для обробки рук на суму 14 300 грн.
Завдяки спільним зусиллям ми переможемо пандемію!
Залишайтеся дома, зберігайте спокій та дотримуйтесь тимчасових обмежувальних заходів а медичний персонал стоїть на сторожі Вашого здоров'я