Василь Матвійович Ченківський став головою Хотинської районної державної адмінінстрації.

Дата: 06.02.2020 15:46

Сільський голова Клішковецької ОТГ Василь Матвійович Ченківський розпорядженням Президента України від 04.02.2020 року був призначений головою Хотинської районної державної адмінінстрації.

Фото без опису

Відбулася сесія сільської ради, на якій Василь Матвійович склав повноваження  Клішковецького сільського голови  у зв"язку із його призначенням. На сесії сільської ради були присутні крім депутатів сільської ради, члени виконавчого комітету, керівники комунальних установ, фермери, підприємці та жителі громади. Всі підтримали його вибів та вибір Президента України. Лунали слова подяки  Василю Матвійовичу за плідну працю на посаді сільського голови, а особливо за період об"єднаної громади. Перераховувалось те, що було зроблено за останні роки: відкрито ЦПМСД, де умови для лікування жителів громади  прирівняні до європейського стандарту; утворено опорний заклад освіти; придбано шкільні автобуси; відремонтовані приміщення та оновлено опалювальні системи всіх освітніх закладів, музичної школи, клубу села Млинки, амбулаторії села Поляна, центрального корпусу НВК с.Клішківці  та багато іншого.

Бажали  Василю Матвійовичу мудрості у прийнятті відповідних рішень на благо Хотинщини і не забувати Клішковецьку ОТГ.

05.02.200 року голову Хотинської районної державної адміністрації Василя Ченківського представив громаді голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.