День гімназиста

Дата: 29.10.2018 17:20

У золото осені, у чудові посмішки, у гарний настрій вдягнулося свято "День гімназиста"! Для учнів Клішковецької гімназії це свято урочисте! Хоча воно стало традицією, але щорічно проходить цікаво, неповторно, весело та змістовно. Кульмінацією цього свята є посвята п'ятикласників у гімназисти з врученням учнівських квитків.

У цей день гімназистів щиро вітали: Сапогівський А. М., Вілянська Л. І., Боднар Н. С., Танащук А. М., Мельничук Н. М. Вперше для гімназистів, їх батьків, гостей було відкрито академ-містечко - презентація навчальних кабінетів та їх предметів. Яскравим зорепадом творчості була концертна програма. Чудовим співом вітали всіх присутніх Камбур Д., Турянська Е., Паун А., Федишин Х., Манюк О. та Легун В. У. У ритмах танцю перебували всі глядачі разом із Волосом В. та його партнершою. Акторські здібності продемонстрували Ткач К., Бабин Д. Майбутні випускники підготували цікавий флеш-моб, а учні 1 класу здивували всіх танцювальною постановкою "Нехочуха". Цікава лотерея захопила і дітей, і дорослих, всі з нетерпінням чекали призів. Під час свята було проведено цікавий квест "Пошук скарбів" для учнів 6-7 класів.

44929224_359503201464001_3163873820213772288_n