Дата: 23.03.2018 12:11

IMG_4471

22 березня 2018 року відбувся навчальний тренінг «Стратегічні комунікації. Від інформування до діалогу» за участю радника Міністра освіти і науки України Іванни Коберник та тренера зі стратегічних та антикризових комунікацій Катерини Краснової.

«Як правильно подавати інформацію, комунікувати з громадськістю, відчувати що хочуть знати та що потрібно суспільству?«

На ці та безліч інших запитань відповідали гості.

Відвідали тренінг близько 50 учасників з усіх куточків області. Це  керівники органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, відповідальні за інформаційні сайти різних установ.

На тренінгу також була присутня Вілянська Лілія Іванівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Клішковецької ОТГ.

Усі  мали змогу побачити свої проблеми, недоліки та практиці спробувати втілити нові підходи інформування суспільства, враховуючи виклики ХХІ століття.

«Наша робота спрямована на те, щоб змінити ваше мислення про те, як справлятися з викликами, як зробити вашу щоденну роботу простішою, якщо ви зміните своє мислення і свій спосіб дій. Як зробити так, щоб суспільство знало про ту корисну і суспільну роботу яку ви робите?  Крім цього, комунікація і доведення громаді, що ваша робота важлива. Ми хочемо Вам дати знання і ті практичні інструменти, які ви вже завтра, за бажанням, зможете використовувати в своїй роботі», - підкреслила радник Міністра освіти і науки України.

Ми усвідомлюємо, що в інформаційному суспільстві бути ефективним можна лише за умови готовності до системного діалогу: простого, справедливого та  результативного.

Ми впевнені, що Ви наповнилися ідеями, креативністю і вже завтра почнете зміни – від інформування до діалогу!

Організаторами тренінгу виступили Міністерство освіти і науки України, Чернівецький центр розвитку місцевого самоврядування, Департамент освіти і науки облдержадміністрації.